Ev Taşıma

Horoz Ev Taşıma Hizmetleri.

Horoz Nakliyat taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Tarafımızca tarafınıza yönlendirilen ekspertiz elemanımız fiyat vermekle yetkili olup fiyat konusun da anlaşmanız halinde sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eşyanız normalde aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta ” Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

Eşya sahibi ile HOROZ NAKLİYAT arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha HIZLI olması için taşıma günü HOROZ NAKLİYAT‘ın bir EKİP BAŞI bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak ekip başı ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın HOROZ NAKLİYAT bunu da düşünerek GÜVEN Sigorta A.Ş. ile ve/ veya müşterimizin istediği başka bir sigorta firmasıyla sigorta poliçeniz taşıma yapılmadan önce yapılarak eşyalarınız hasara karşı sigortalamış oluruz.. Hasarın durumunda müşterimiz direkt olarak sigorta yapılan sigorta firmasıyla muhataptır.