Ofis Taşıma

Horoz Ofis Taşıma Hizmetleri % 10 İndirimlerle Kurumsal Ofis Taşıma.

Horoz Nakliyat ofisinizin taşınmasında ihtiyaç duyulan tüm yöntemleri kavramış ve müşterilerinde uygulamıştır. Büyük şehirlerde genel olarak ofis taşıma talepleri artmaktadır. Nedenleri daha iyi bir ofis veya küçülmeye gitmek gibi bu talepler bizim tarafımızdan memnuniyetiniz baz alınarak gerçekleştirilir.

horoz _ofis taşıma

Firmamız ve taşıma talebinde bulunan firmanın yetkilileri ile görüşme sonucunda fiyat teklifi kabul edildiği taktirde aşağıdaki işlemlere geçilir.
Öncelikle firmamızın ekspertiz hizmetinden faydalanırsınız. Bu hizmet ofisinizin içerisinde nakliyesi gerçekleşecek olan eşyalarınızın yoğunluğu araca yüklenme öncesi gereken malzemelerin temini, araç sayısı gibi hususlar ele alınır. Bu analiz sonucu ihtiyaçlara göre planlama bizim tarafımızdan gerçekleştirilir.

Uzman personel

– Numaralandırma

– Ambalajlama

– Katlara dağıtım

– Taşıma sonrası personel desteği

Ofis Taşıma Programı Örneği

1- Taşınacak malzemeler tespit edilir

2- Taşınacak malzemelerdeki hasar ve olumsuz durumlar tespit edilir

3- Bir taşıma programı tespit edilir (taşınacak şirketin iş durumuna göre)

4- Tarih ve saat bazında anlaşma sağlanır

5- Taşınacak firmaya taşımada kullanılacak malzemeler sevk edilir

6- Taşınacak firma personeli çalıştıkları bölümlere göre kullandıkları masa ve dolapları taşıyıcı firma tarafından tespit edilen kolilere yerleştirip üzerlerine yeni ofislerindeki konumlarını belirten etiket veya yazı yazarlar (bu program taşıyıcı firma tarafından da uygulanabilir), yeni ofislerde her personelin hangi bölümde veya odada çalışacağı kapı veya masa üzerlerine yazılır

7- Taşıyıcı firma taşıma tarihinde tüm araç, ekip ve ekipmanlarını taşınan firmanın adresine sevk eder

8- Yapılan program ve ayarlanan önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofislere gidilir

9- Yeni ofislerdeki çalışma ortamına göre (oda sistemi veya açık alanlı ofis) tasıma işlemi önceden belirlenen programa göre başlar

10- Eski ofislerden alınan her malzeme yeni ofislerde tam yerine teslim edilir (geniş alanlı ofislerde müşteri isteğine göre programlanır) Ofis taşıma işinin gerçekleşmesi için mutlaka taşınacak eşya çokluğu ile ilgili ekspertiz tarafımızdan yapılmakta, müşterimizin teklifimizi kabul etmesi halinde nakil tarihi tespit edilip taşıma gerçekleştirilecektir. Şirkette mevcut olan dosya, kırtasiyelerin kolilenmesi işi şirket personeli tarafından herkesin kendi evrakını kolilemesi şeklinde de olabilir; yahut bizim personelimizin kolileyip etiketlemesi şeklinde de olabilir. Her iki halde de nakliyesi bize aittir. Bürolarda bulunan mobilyalar elemanlarımız tarafından sökülecek, kalın baloncuklu patpatlarla ambalajlanacak ve yeni yerlerine yerleştirilecektir.